Derya Görgün

Veteriner Hekim

Ekibimiz

Zoom Veteriner kliniğinin kurucusu ve sorumlu yöneticisidir. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa mezunudur. Yeditepe Üniversitesi farmakognozi anabilim dalında Fitoterapi alanında yüksek lisans yaptı. Kamuda ve özel sektörde; küçük hayvan hekimliği, acil hekimliği, laboratuvar, veteriner patoloji, gıda güvenliği ve halk sağlığı alanlarında görev yaptı. 2017 yılından beri Zoom Veteriner Kliniğinde veteriner dermatoloji, veteriner fitoterapi ve aromaterapi, veteriner beslenme bilimi, sitoloji ve onkoloji konularında hastalarına hizmet vermektedir.

Ecem Durmuşoğlu

Veteriner Hekim

2019 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyetine kadar stajyer hekim olarak çalıştığı barınaklar ve çeşitli gıda ve hayvancılık sektörlerinden sonra, İstanbul’a taşınıp klinisyen hekim çalışma hayatına başladı. İstanbulun güzide semtleri olan Kalamış, Göztepe ve Feneryolu bölgelerinde çeşitli kliniklerde klinisyen hekim olarak çalıştı. Şu anda Erenköyde bulunan Zoom Veteriner Kliniğinde çalışma hayatına devam etmektedir. Dahiliye ve yumuşak doku cerrahi ağırlıklı olmak üzere hasta muayelerini gerçekleştirmektedir.

Atatürk Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikerliği bölümünden mezundur. Hayvanat bahçesinde Veteriner Teknisyeni olarak yabani hayvanların beslenmesi, ilaçlarının takibi ve özellikle yavruların bakımı ile ilgili görevler yaptıktan sonra 2020 yılında Zoom Veteriner Kliniğinde Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak çalışmaya başladı. Mezuniyetiyle birlikte Tekniker ünvanını alarak, Zoom Veteriner Kliniğindeki çalışma hayatına devam etmektedir.

Semanur Demirel

Veteriner Sağlık Teknikeri